SCHÜSSLER TUZLARI YÜZ ANALİZİ NASIL YAPILIR

Schüssler TUZLARI Yüz Analizi Nasıl Yapılır?

Öncelikle Schüssler Mineral Tuzları ile ilgili detaylı bilgiye bu makaleden ulaşabilirsiniz.

Yüz Analizi, vücuttaki mineral eksikliğiniz hakkında bilgi sağlar . Yüz analizinde, danışan ve Schüssler Mineral Terapisti karşılıklı otururlar. Terapist, danışanının yüzünü ve boynunu analiz eder ve bulunan tüm cilt özelliklerini not eder. Analize ek olarak, fiziksel semptomlar ve rahatsızlıkların tespiti için bir sağlık geçmişi alınır. Sonunda, detaylı durum değerlendirmesi ve mineral ikamesinin stratejik planlaması yapılır. Bu amaçla iç ve dış kullanım için makro ve mikro mineraller tavsiye edilir. Schüssler Mineral Terapi programı bireysel, sürdürülebilir, yan etkisiz ve uygun maliyetlidir.

Başarılı bir yüz analizi için gereksinimler:

  • iyi aydınlatma koşulları ( doğal ışık)
  • makyaj, krem, ruj vb. olmadan doğal bir cilt.
  • Erkekler analizden önce traş olursa iyi olur.
  • Fotoğraftan gerçek bir yüz analizi yapılamaz.

Bir yüz analizini takiben, danışan düzenli olarak önerilen makro ve mikro mineralleri almalıdır. Mineral Depoları vücutta doldurulduktan sonra, yüzdeki cilt işaretleri iyileşmeye başlar. Cilt işaretlerinin ve eksiklilerin ciddiyetine bağlı olarak, birkaç hafta sonra gelişme kaydedilir. Ciddi eksikliklerde, birkaç ay hatta yıl bile sürebilir. Yüz analizine dayanarak eksik minerallerin tamamlanmasıyla vücudun kendi kendine iyileşme mekanızması aktive olur  ve fiziksel rahatsızlıklar da iyileşmeye başlar.

Bütünselliği sağlamak için, her noktada hastalıkların, fiziksel rahatsızlıkların ve hatta acil durumların bir doktora danışılması gerektiği unutulmamalıdır.

Schüssler Yüz Analizi ve Mineral Bazlı Beslenme Programı Danışmanlığı için randevu ve detaylı bilgi için iletişim numaralarımız:

0216 580 86 48

0530 580 83 30

Schüssler TUZLARI Yüz Analizi Berna Çalış

4 Comments

    1. Online yüz analizi uygulaması yapmıyorum. Nedenine gelince; ışık yanılsamaları olacağından, ciltteki renk farklılıklarının, parlaklıkların, yapısal değişimlerin algılanması çok net olmayacaktır. Bu da tam bir yüz analizi olmaz. Yüz yüze analiz her zaman en doğru sonucu verir. Ayrıca; sağlık geçmişinizi tam ve eksiksiz incelemek adına çeşitli soruların olduğu bir anamnez formumuz oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir